Ułatwienia dostępu

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

    W dniu 21 czerwca br. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W trakcie uroczystości pan dyrektor Jerzy Rzekoński oraz pani wicedyrektor Agnieszka Ostrowska wręczyli świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe i dyplomy dla uczniów. Wicestarosta lipnowski pan Mariusz Linkowski przekazał nagrodę w postaci bezpłatnego kursu prawa jazdy dla szczególnie uzdolnionego i wyróżniającego się w konkursach ucznia Antoniego Marcinkowskiego z klasy II Technikum. Błogosławieństwa dla wszystkich zgromadzonych udzielił o. Ekspedyt, gwardian klasztoru oo. bernardynów.

    Gratulujemy wszystkim uczniom otrzymania promocji do następnej klasy oraz dziękujemy za wielki wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy oraz w zdobywanie nowych umiejętności. Gratulujemy wyników w nauce oraz sukcesów wielkich i małych. Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom administracji i obsługi składamy wyrazy uznania za ich ciężką pracę i codzienne poświęcenie na rzecz edukacji młodzieży. Również rodzicom dziękujemy za nieustające wsparcie działań naszej placówki oświatowej. 

   Od jutra wakacje! Z tej okazji życzymy całej społeczności szkolnej spokojnego odpoczynku, wielu pięknych i niezapomnianych wakacyjnych wrażeń, relaksu i regeneracji sił przed kolejnymi wyzwaniami.

   Niech nadchodzący czas beztroski i zabawy będzie pełen fascynujących przygód, niech stanie się okazją do realizacji pasji, odkrywania nowych możliwości, niech będzie czasem inspiracji, wielu nowych znajomości i cennych przyjaźni.

   Do zobaczenia 2 września!

Scroll to Top